2019 19. targi tworzyw sztucznych w Chinach (Taizhou)

September 28, 2019

Czas wystawy:

11 października 2019 r. - 14 października (od piątku do poniedziałku przez 4 dni)

Miejsce wystawy:

Międzynarodowe centrum kongresowo-wystawiennicze w Taizhou nr 901 Tengda Road, Luqiao, Taizhou, prowincja Zhejiang

Numer stoiska: Obszar A A10

Tel: 0574-62481158

Wprowadzenie do wystawy

19. Chińskie targi tworzyw sztucznych (zwane dalej „targami tworzyw sztucznych”) odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowo-Wystawienniczym w Taizhou w dniach 11–14 października 2019 r. Po 18 latach rozwoju wzór wystawienniczy tworzyw sztucznych, produktów, maszyn , obrabiarki i formy w przemysłowym łańcuchu targów tworzyw sztucznych „cztery w jednym” stają się coraz bardziej dojrzałe. Specyfika specjalizacji, pochodzenia i internacjonalizacji staje się coraz bardziej oczywista, a ta zmierza ku międzynarodowej wystawie marki.

19. Targi Tworzyw Sztucznych będą miały powierzchnię wystawową 35 000 metrów kwadratowych i 1600 stoisk międzynarodowych. Oczekuje się, że przyciągnie ponad 600 znanych firm w kraju i za granicą oraz 35 000 profesjonalnych nabywców do odwiedzenia wystawy. Spośród nich oczekuje się, że zagraniczni nabywcy będą pochodzić z ponad 30 krajów z prawie 1000 osób.

1. Ulepszenie rynku oraz dynamicznie rozwijająca się produkcja i marketing w przemyśle tworzyw sztucznych

Według statystyk 18. wizyty promujące targi China Plastics Fair obejmowały 12 prowincji, takich jak Zhejiang, Jiangsu i Hubei, z Changchun, prowincji Jilin na północy, Shantou, prowincji Guangdong na południu, Linyi, prowincji Shandong na wschodzie i Chengdu, Prowincja Syczuańska. Odwiedzono 58 krajowych rynków tworzyw sztucznych i wzięło udział w ponad 20 wystawach przemysłu tworzyw sztucznych. Zaproszono 51 stowarzyszeń krajowych i zagranicznych. W spotkaniu uczestniczyło 35 uczestników; Zaproszono 19 zagranicznych grup z ponad 20 krajów, z udziałem ponad 700 uczestników i ponad 1000 rzeczywistych uczestników; różnymi sposobami i środkami, takimi jak zaproszenia, zaproszenia, publiczne numery Wechat i strony internetowe, nie tylko liderzy branży uczestniczyli w wystawie jeden po drugim, ale także liczba zagranicznych odbiorców i grup branżowych przekroczyła zaproszenie. Liczba lokalnych wystawców z Taizhou jest również entuzjastyczna, całkowita liczba obecnych profesjonalnych odbiorców wynosi ponad 35 000.

W związku z ciągłymi targami tworzyw sztucznych Taizhou zaczął koncentrować się na transformacji form z tworzyw sztucznych do części samochodowych i motocyklowych oraz codziennych produktów z tworzyw sztucznych w precyzyjne urządzenia gospodarstwa domowego i części samochodowe na dużą skalę. Wysokiej jakości formy były eksportowane do Włoch, Japonii, Francji i innych krajów.

Taizhou ma silną zdolność do opracowywania form i doskonałą cenę. Poziom produkcji wielkoformatowych form plastikowych jest w Chinach na zaawansowanej pozycji. Przemysł form i tworzyw sztucznych jest jednym z siedmiuset miliardów przemysłów w Taizhou. Według niepełnych statystyk w pierwszej połowie 2018 r. Przemysł tworzyw sztucznych w Taizhou rozwijał się szybko, a 387 przedsiębiorstw w przepisach dotyczących tworzyw sztucznych osiągnęło wartość wyjściową 16,1 mld juanów. Wartość wyjściowa 86 przedsiębiorstw w matrycach i miernikach pleśni wynosi 3,331 miliarda juanów. Po drugie, koncepcja ochrony środowiska, wartość plastikowa uczciwej marki na wyższy poziom

W obliczu ostrej konkurencji rynkowej, braku surowców i presji ochrony środowiska recykling i utylizacja odpadów z tworzyw sztucznych stały się nową propozycją.

Muzeum Surowców na 18. Targach Tworzyw Sztucznych skupia dwóch głównych gigantów surowcowych, Sinopec i PetroChina, a także wiodące przedsiębiorstwa w Yuyao i Taizhou, a jednocześnie otwiera specjalne strefy dla tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, aby promować rozwój gospodarki o obiegu zamkniętym . Po prawie dziesięciu latach rozwoju hala wystawowa odpadów z recyklingu tworzyw sztucznych na targach tworzyw sztucznych stworzyła własną skalę i markę. W tym roku odnowiona hala wystawowa zajmuje powierzchnię 1500 metrów kwadratowych i mieści 70 standardowych stoisk wystawowych. Przesyłanie i udostępnianie informacji online odbywa się w kafejkach wystaw online. Internetowa sala wystawowa zapewnia terminowe dopasowanie podaży i popytu. Przykładowa powierzchnia wystawiennicza wykazuje doskonałe krajowe źródła towarów. Ponadto negocjacje handlowe, współpraca zagraniczna i kolacja z wymianą dodatkowo przyczyniają się do marnotrawienia plastiku. Materiał, materiał z recyklingu negocjacje u klienta dopasowanie strony, współpraca biznesowa.

Po latach rozwoju tworzywa Taizhou przeniknęły do ​​wszystkich dziedzin gospodarki i życia, tworząc sześć kategorii codziennych produktów z tworzyw sztucznych, inżynieryjnych produktów z tworzyw sztucznych, przemysłowych produktów z tworzyw sztucznych, rolniczych produktów z tworzyw sztucznych, medycznych produktów z tworzyw sztucznych i opakowań. 3. China Plastics Fair promuje unowocześnianie przemysłu tworzyw sztucznych