NINGBO LVHUA MASZYNY PLASTIKOWE I GUMOWE INDUSTRIAL TRADE CO., LTD.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

NINGBO LVHUA PLASTIC & RUBBER MACHINERY INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD. Wycieczka po fabryce

Certifications
dobra jakość Maszyna do cięcia tworzyw sztucznych na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do cięcia tworzyw sztucznych na sprzedaż
Customers Reviews
Jakość ich produktów jest zawsze w 100% i wykraczają one poza to, aby zaspokoić moje potrzeby. Komunikacja jest zawsze świetna, a czas dostawy jest zgodny z harmonogramem.

—— Catherlin

Nicole Song wykonała świetną robotę, komunikując się z nami, aby uzyskać dokładnie to, czego szukaliśmy. Po skontaktowaniu się z wieloma producentami jej firma wyróżniała się najbardziej, ponieważ zwracała szczególną uwagę na wszystkie lub nasze wymagania. Odpowiedzieli w szybki i pełen szacunku sposób i z niecierpliwością czekamy na ponowne nawiązanie z nimi współpracy.

—— David

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  NINGBO LVHUA MASZYNY PLASTIKOWE I GUMOWE INDUSTRIAL TRADE CO., LTD. to profesjonalna produkcja plastikowych maszyn do recyklingu i wytłaczania granulatu. I była w recyklingu tworzyw sztucznych złożona przez prawie dwie dekady.

  Ponieważ nasza firma powstała ponad 20 lat, zyskujemy dziesiątki wynalazków patens. Posiadamy nowoczesne centrum technologiczne i wszelkiego rodzaju urządzenia testujące. Nasza zasada dąży do utrzymania jakości, rozwoju innowacji.

 • OEM / ODM
 • R & D
  LVHUA PLASTIC & RUBBER MACHINERY dysponuje profesjonalnym zespołem badawczo-rozwojowym z prawie 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie peletowania, aby zapewnić maszyny granulujące o najlepszej jakości i wysokiej stabilności.

  LVHUA PLASTIC & RUBBER MACHINERY ma zaawansowane zarządzanie produkcją, a także kontynuuje wprowadzanie innowacji technicznych, aby zapewnić wszystkie rodzaje maszyn do wytłaczania peletów.

  Produkty o dobrej jakości są przedmiotem wielkiego powitania i pochwały.

Szczegóły kontaktu
NINGBO LVHUA PLASTIC & RUBBER MACHINERY INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD.

Osoba kontaktowa: Ms. Nicole song

Tel: 86-574-62480897

Faks: 86-574-62067112

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)