NINGBO LVHUA MASZYNY PLASTIKOWE I GUMOWE INDUSTRIAL TRADE CO., LTD.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

NINGBO LVHUA PLASTIC & RUBBER MACHINERY INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD.

Certifications
dobra jakość Maszyna do cięcia tworzyw sztucznych na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do cięcia tworzyw sztucznych na sprzedaż
Customers Reviews
Jakość ich produktów jest zawsze w 100% i wykraczają one poza to, aby zaspokoić moje potrzeby. Komunikacja jest zawsze świetna, a czas dostawy jest zgodny z harmonogramem.

—— Catherlin

Nicole Song wykonała świetną robotę, komunikując się z nami, aby uzyskać dokładnie to, czego szukaliśmy. Po skontaktowaniu się z wieloma producentami jej firma wyróżniała się najbardziej, ponieważ zwracała szczególną uwagę na wszystkie lub nasze wymagania. Odpowiedzieli w szybki i pełen szacunku sposób i z niecierpliwością czekamy na ponowne nawiązanie z nimi współpracy.

—— David

Im Online Czat teraz

NINGBO LVHUA PLASTIC & RUBBER MACHINERY INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD.

1 2 3 4
NINGBO LVHUA PLASTIC & RUBBER MACHINERY INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD. NINGBO LVHUA PLASTIC & RUBBER MACHINERY INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD. NINGBO LVHUA PLASTIC & RUBBER MACHINERY INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD. NINGBO LVHUA PLASTIC & RUBBER MACHINERY INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD.
Zespół warsztatowy Miejsce wystawy Sklep montażowy

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : plastikowa maszyna do recyklingu
Ilość pracowników : 80~100
Coroczne wyprzedaże : 7000000-8000000
Rok założenia : 1992
pc Export : 40% - 50%
Location: Ningbo city,Zhejiang province
NINGBO LVHUA MASZYNY PLASTIKOWE I GUMOWE INDUSTRIAL TRADE CO., LTD. to profesjonalna produkcja plastikowych maszyn do recyklingu i wytłaczania granulatu. I była w recyklingu tworzyw sztucznych złożona przez prawie dwie dekady.

Rozpoczęliśmy naszą karierę od małego warsztatu z granulatora tworzyw sztucznych w 1992 roku. Nasze biuro oddziału oddano do użytku w sierpniu 2011 roku o nazwie NINGBO LVHUA PLASTIC & RUBBER MACHINERY INDUSTRIAL TRADE CO., LTD. Strona zajmuje powierzchnię 20 000 metrów kwadratowych. mieć nowoczesne centrum technologiczne i wszelkiego rodzaju sprzęt do przetwarzania z zapleczem testowym. Nasza firma zawsze przyjmuje zadowolenie klienta jako cel, klienci stale wspierają i identyfikują. Zawsze kontynuujemy ekspansję na naszym rynku i promujemy postęp technologiczny.

Nasz sprzęt już posiadał wiele patentów na wynalazek, które uzyskały certyfikat ISO9001: 2008. Plastikowa jednostka do granulowania przeszła kontrolę nad certyfikacją CE. W 2007 roku nasza seria LDA została opracowana w ramach narodowych planów dotyczących pochodni. W 2008 roku nasza firma otrzymała wyróżnienia ningbo high-tech .Jak firma podejmuje projekty krajowych funduszy innowacyjnych w 2009 roku. W 2010 roku założyliśmy kolejną firmę oddziału o nazwie przemysł tworzyw sztucznych i gumy Lvhua przemysłu i współpracy handlowej., Ltd.W 2011 r., Po raz kolejny zatwierdzone jako przedsiębiorstwo high-tech i zakończył Fundusz Narodu Project.In 2013, uczestniczymy w pokazie K w Niemczech. W 2015 roku jesteśmy zapraszani przez CCTV.

Jesteśmy zieloną wyspą, której szukasz.

--- Środowisko chroniące zasoby recykling rowerowy rozwój gospodarczy.

--- Ciągle odkrywaj stosowanie gumy i tworzyw sztucznych w nowym segmencie.

Szczegóły kontaktu
NINGBO LVHUA PLASTIC & RUBBER MACHINERY INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD.

Osoba kontaktowa: Ms. Nicole song

Tel: 86-574-62480897

Faks: 86-574-62067112

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)